Meble łazienkowe na wymiar

Łazienka jest niezwykle istotnym miejscem w każdym domu. Spędzamy w niej wiele czasu, dlatego też powinna być zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii, czyli dopasowania, oszczędności miejsca oraz funkcjonalności. Doskonałym rozwiązaniem są tu meble łazienkowe na wymiar.

Dzięki takim meblom, projektowanym z myślą o nowoczesnej łazience, możliwe jest optymalne wykorzystanie naszej – niewielkiej zazwyczaj przestrzeni.

Jak wybrać meble łazienkowe do małej łazienki?

W przypadku niewielkiego metrażu łazienki warto skorzystać z konfiguratora, dostępnego na stronie meble.pl, dzięki któremu można stworzyć niepowtarzalne, własne aranżacje, a nawet opracować wstępną wycenę! Narzędzie to pozwala w prosty sposób dobrać idealny model mebla z uwzględnieniem wymiarów, kolorystyki frontów oraz korpusów, a także materiału.

Meble łazienkowe na wymiar projektowane są z myślą o trudnych warunkach i dużej wilgotności, krawędzie powinny być każdorazowo zabezpieczone i oklejone, co minimalizuje ryzyko nabrzmienia czy odkształceń. Należy unikać produktów wykonanych z litego drewna, metalu czy płyty MDF, które nie wytrzymują niszczącego wpływu wilgoci, z czasem stają się matowe i są w warunkach łazienki wyjątkowo trudne w utrzymaniu.

Jeśli meble łazienkowe, to tylko na stronie meble.pl.

Wśród wielu akcesoriów i dodatków na stronie meble.pl znajdują się stylowe uchwyty do szafek, jest też opcja wyboru różnych grubości obrzeży. Do najczęściej wybieranych szafek należą: szafki pod umywalki nablatowe z szufladami oraz półkami, jak też słupki z płyt polimerowych lub akrylowych. Nieustającym zainteresowaniem cieszą się też standardowe szafki oraz szuflady podwieszane i stojące, z blendą lub bez.

Meble.pl to sklep dla osób poszukujących nietuzinkowych, a zarazem praktycznych propozycji do swojej łazienki. Można tu wybrać szafki stojące i wiszące, są też różne kolory frontów oraz korpusów. W ofercie znajduje się blisko sto siedemdziesiąt dekorów, z których można wybrać ten idealny – dopasowany do naszej koncepcji.

You may also like...